Referencje naszych klientów

Cynamon Events Catering
"Całość współpracy przegiegła w formie partnerskiej, bieżącego zbierania feedbacku od zespłu na temat funkcjonalności i komfortu korzystania z aplikacji. Zdecydowanie polecam wspołpracę z Lean ACtion plan. Są solidnym partnerem z dużym doświadczeniem"
Emil Drożdż
Prezes Zarządu
WSK Konsorcjum
"Polecam firmę Lean Action Plan nie tylko ze względu na ich kompetencje w przygotowaniu aplikacji, ale także z uwagi na doświadczenie w zakresie projektowania optymalnego procesu przepływu informacji."
Paweł Werema
Członek Zarządu
MEDEX
"Serdecznie polecam współpracę z Lean Action Plan jako godnego partnera do poprawy funkcjonowania firmy, z szerokim spojrzeniem na całość procesów biznesowych."
Romuald Sznyterman
Prezes Zarządu
inmotion sp. z o.o. sp.k
"Na podkreślenie zasługuje bieżący kontakt z konsultantem (współpraca z Bartłomiejem Dyrczem) i możliwość szybkiego testowania rozwiązań na naszym magazynie. "
Krzysztof Sosnowski
Kierownik ds. Logistyki
KAPS
"Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Lean Action Plan, ponieważ stanowią merytoryczne i narzędziowe wsparcie do zarządzania firmy. "
Andrzej Aleksandrowicz
Prezes Zarządu
ELROB Sp. z o. o.
"Cieszę się, że zrezygnowaliśmy z ręcznej, generującej większej koszty pracy. Była to dobra inwestycja, która szybko się zwróciła. Z pewnością mogę polecić firmę Lean Action Plan jako solidnego partnera."
Marek Bździkot
Członek zarządu
WIMED
"Efektami współpracy jest: – automatyzacja procesu zbierania i przetwarzania danych – eliminacja ręcznego wprowadzania danych – bieżące monitorowanie realizacji zleceń – szybsze reagowanie na ewentualne opóźnienia – transparentność informacji dla działu handlowego."
Mariusz Wszołek
Dyrektor Produkcji
Meble Medyczne
"Cieszę się, że wdrożyliśmy w firmie nowy system pracy, który znacznie obniżył koszty obsługi zamówień. Była to dobra inwestycja, która szybko się zwróciła. Z pewnością mogę polecić firmę Lean Action Plan jako solidnego partnera, rozumiejącego problemy firm."
Katarzyna Kotasińska
Właściciel firmy

Wybierz temat, który Cię interesuje

Dołącz do grona firm korzystających z aplikacji